Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel & konferenciaközpont
  • 6000 Kecskemet, Izsáki út 6
  • Térkép
  • Telefon: (36)(76) 888 500
  • Adószám: 14472707-2-03
  • Kapcsolat
  • 17:20
  • Térkép
  • Kapcsolat
  • 17:20

Szállodánkban az alábbi nyitott pozíciók pályázhatók a karrier@fourpointskecskemet.com e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal:

Szakács

Főbb feladatok:

    •         Meghatározott főzési feladatok ellátása a szálloda Bistorant éttermének konyháján.

Elvárásaink:

    •         Precíz munkavégzés.
    •         Megbízhatóság, szakma iránti elhivatottság.

Előnyt jelent:

    •         Hasonló területen szerzett tapasztalat.
    •         Azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

    •         Versenyképes bérezési csomag, személyzeti étkeztetés, munkaruha biztosítása, dolgozói kedvezmények, sportolási és üdülési lehetőségek.
    •         Fiatalos, összetartó csapat.
    •         Hosszútávú munkalehetőség, bejelentett munkaviszony egy biztos hátterű nemzetközi szállodalánchoz tartozó cégnél.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Jelentkezés módja: fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajz csatolásával a karrier@fourpointskecskemet.com e-mail címre 2019.05.15-ig.

Árkalkuláció & Online foglalás