Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel & konferenciaközpont
  • 6000 Kecskemet, Izsáki út 6
  • Térkép
  • Telefon: (36)(76) 888 500
  • Adószám: 14472707-2-03
  • Kapcsolat
  • 09:46
  • Térkép
  • Kapcsolat
  • 09:46

Szállodánkban az alábbi nyitott pozíciók pályázhatók a karrier@fourpointskecskemet.com e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal:

Értékesítési és Marketing Igazgató

Ellátandó feladatok:

    •        A szálloda értékesítési és marketing stratégiájának kialakítása.
    •        Üzleti elvárásoknak megfelelő árazási stratégia kidolgozása és megvalósítása (Revenue management).
    •        Üzleti aktivitás és árpolitika meghatározása szegmensenként, hatékony kapacitásgazdálkodás.
    •        Az értékesítést elősegítő marketingtevékenységben történő aktív részvétel.
    •        Proaktív értékesítés, új üzleti lehetőségek keresése és ügyfélkör bővítés.
    •        Értékesítési csapat hatékony irányítása, motiválása és fejlesztése.
    •        Statisztikák, elemzések, prezentációk készítése.

Elvárások:

    •        Szakmai felsőfokú végzettség.
    •        Szállodaipari értékesítési csatornák, szegmensek, trendek ismerete.
    •        Legalább két éves szállodai értékesítési és vezetői tapasztalat.
    •        Stratégiai gondolkodás.
    •        Rugalmasság, alkalmazkodás a piaci környezethez.
    •        Értékesítési attitűd, jó kapcsolatteremtő készség.
    •        Magabiztos angol nyelvtudás.
    •        Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
    •        Szállodai szoftver ismerete előny (Opera).

Juttatások:

    •        Versenyképes jövedelem, széles körű béren kívüli juttatásokkal.
    •        Marriott szállodalánc által biztosított tréning lehetőségek.

Jelentkezés módja: Fényképes szakmai önéletrajzokat a karrier@fourpointskecskemet.com e-mail címre várjuk 2018. 12. 10-ig.

Konyhai kisegítő

Feladatok:

    •        Mosogatás és konyhai kisegítő munkák elvégzése a Bistorant étterem konyháján.

Elvárások:

    •         Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    •         Önálló, gyors és pontos munkavégzés
    •         Kecskeméti vagy környékbeli lakhely.

Jelentkezés módja: magyar nyelvű önéletrajz csatolásával a karrier@fourpointskecskemet.com e-mail címre. A pozícióra való jelentkezés folyamatos, jelentkezéseket telefonon is fogadunk a 76/888-511 telefonszámon.

Árkalkuláció & Online foglalás