Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel & konferenciaközpont
  • 6000 Kecskemet, Izsáki út 6
  • Térkép
  • Telefon: (36)(76) 888 500
  • Adószám: 14472707-2-03
  • Kapcsolat
  • 19:07
  • Térkép
  • Kapcsolat
  • 19:07

Szállodai koordinátor

Az ideális kolléga:

  • Turizmus / marketing /adminisztratív területen szerzett tapasztalattal bír
  • Képes mátrixban gondolkodni, egyszerre több projektet koordinálni
  • Szervezésben és tervezésben otthonosan mozog
  • Nem okoz gondot a Word, Excel, PowerPoint napi használata
  • Jól kommunikál magyarul és angolul is
  • Igazi csapatjátékos, de ha arra van szükség, önállóan is boldogul

Amit cserébe kínálunk:

  • Változatos feladatok, kötetlen munkarend
  • Támogató kollégák, kellemes munkahelyi légkör
  • Valóban versenyképes bérezési csomag
  • Munkaruha, étkezés, sportolási és üdülési kedvezmények
  • Fejlődési lehetőség a Marriott szállodalánc keretein belül

Munkavégzés helye: Kecskemét, Izsáki út 6.

Lelkes, tanulni vágyó pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Fényképes önéletrajzokat a karrier@fourpointskecskemet.com e-mail címre várjuk 2019.07.23-ig.

Árkalkuláció & Online foglalás